O nas

Jesteśmy firmą, która świadczy swoje usługi na terenie całej Europy, a na specjalne zamówienie sprowadzamy również jachty z USA. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dzięki czemu kompleksowo obsługujemy wszystkich naszych klientów. Dla osób rozpoczynających przygodę ze sportami wodnymi organizujemy szkolenia i egzaminy motorowodne i żeglarskie. Szkolenia te odbywają się w centrum Polski, nad Zalewem Sulejowskim.

Zajmujemy się sprzedażą łodzi motorowych i żaglowych, skuterów, kutrów rybackich, oraz silników. Ponadto świadczymy usługi w zakresie serwisowania, naprawy i renowacji łodzi, tapicerki, oraz silników. Posiadamy oryginalne i zamienne części do silników stacjonarnych i zaburtowych. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który do każdego klienta podchodzi w indywidualny sposób. Dzięki naszej ofercie kredytowej i leasingowej sfinansujesz zakup wymarzonego jachtu, oraz ubezpieczysz każdą łódź motorową, żaglową, lub kuter rybacki. W naszych zespole jest również wielu doświadczonych skeeperów, którzy przeprowadzają jachty z Polski, lub do Polski z różnych zakątków świata. Organizujemy również transport krajowy, oraz międzynarodowy jachtów.

Dla nas każdy miłośnik sportów wodnych jest klientem wyjątkowym, obojętnie czy kupuje łódź, naprawia silnik, czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę ze sportami wodnymi, uczestnicząc w naszych kursach i szkoleniach motorowodnych i żeglarskich. Chętnie służymy radą i dzielimy się naszym doświadczeniem. Staramy się zawsze jak najszybciej odpowiedzieć na każde zapytanie związane z zakupem łodzi, serwisem, naprawą silnika, oraz w każdej innej sprawie. Nasze doświadczenie w branży przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Przewiń do góry